Velké grilování s celou rodinou

Naše celá rodina zkrátka miluje grilování. Není to tak dávno, co jsme slavili s manželkou desetileté výročí naší svatby a rozhodli jsme se, že ugrilujeme steaky a připravíme hamburgery. Vytáhli jsme tedy ze stodoly náš starý gril a zjistili, že už bohužel nefunguje. Rychle jsme tedy potřebovali pořídit nový. Rozhodli jsme se pro jeho koupi na internetu. Kupovat gril po internetu se dnes určitě více vyplatí než v běžném kamenném obchodě. Díky fotografiím přesně víte, jak gril vypadá. Navíc vám ho bez problémů dovezou až domů.

Rozhodli jsme se pro kvalitní gril z vašeho obchodu a ničeho nelitujeme. Na stránky jsme se dostali na doporučení našeho dobrého kamaráda, který nám řekl, že prodáváte opravdu luxusní grily a udírny. Při prohlídce vaší nabídky, jsme si vybrali jednoduchý zahradní gril maxi ve variantě B. Usoudili jsme, že takový gril bude bohatě stačit i pro více lidí. Rovněž jsme si všimli, že pro zahradní grily nabízíte i pěkné příslušenství, které však plánujeme koupit až v příštích měsících.

Gril dorazil do plánované oslavy a grilování na něm předčilo naše očekávání. Díky váze kolem 80 kg je gril opravdu stabilní. Je upraven žáruvzdornou barvou, takže i když jsme jej použili již několikrát, stále vypadá jako nový. Velké rodinné grilování se opravdu moc vydařilo, všichni byli spokojení a nadšení z našeho nového a užitečného pomocníka. Perfektní je, že jsme kdykoliv mohli vyklopit rožeň. I když tedy s grilem manipuloval někdo, kdo nemá zkušenosti, vyhnul se ošklivým popáleninám, které bohužel často při grilování vznikají. Váš obchod a grily od vás tedy rozhodně doporučujeme.

Novinky

Vzorková prodejna

Vzorková prodejna otevřena v sobotu 25. 3. 2017 od 9:00 do 11:00 hodin nebo po telefonické dohodě alespoň den předem.


Kontakty

  • Jiří Věříš
  • VZORKOVÁ PRODEJNA
  • Lovčice 90
  • 503 61 Lovčice
  • OBJEDNÁVKY
  • mobil: (+420) 776 586 650
  • e-mail: info@zahradnikrbyveris.cz

mapa