První letošní grilování

Rád bych se s vámi podělil o zážitky z letošního grilování. Jakmile se venku udělalo hezky, rozhodli jsme se s manželkou a dětmi, že bychom měli po zimě vyzkoušet náš zahradní krb, který jsme si loni koupili v tomto obchodě. Vybrali jsme si jeden z menších a také levnějších modelů - konkrétně víceúčelový krb s udírnou v provedení D. Objednávka, doručení i následná montáž proběhla bez problémů. Jelikož jsme ho ale kupovali až na podzim, nestihli jsme ho pořádně otestovat.

Protože má tento krb zvýšené topeniště, griluje se na něm velmi pohodlně, jak jsme hned na začátku zjistili. Navíc samotný gril jsme umístili přímo do pergoly, takže než se maso připravilo, mohli jsme posedět a popít. Topeniště má na šířku necelých 60 cm a tento prostor bez problémů vystačí na několik kousků masa pro celou rodinu. Grilovací rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli a otočný rožeň pomáhání bateriový grilovací motorek. Na grilování masa i zeleniny je tedy opravdu perfektní.

Tento obchod, který má v sortimentu opravdu luxusní zahradní krby, můžeme jenom doporučit. Pokud máte doma dvorek či zahrádku, není nic lepšího než ušetřit peníze a krb si pořídit. Ano, můžete si koupit jednoduchý gril s mřížkou, požitek z grilování vám ale rozhodně tak velký nepřinese. Maso bylo hotové během okamžiku, šťavnaté a nádherně voňavé. Pod grilem jsme topili dubovým dřevem, příště ale možná vyzkoušíme klasické dřevěné uhlíky. Rovněž se chystáme ještě udit, jakmile bude trochu hezké počasí.

Novinky

Vzorková prodejna

Vzorková prodejna otevřena v sobotu 25. 3. 2017 od 9:00 do 11:00 hodin nebo po telefonické dohodě alespoň den předem.


Kontakty

  • Jiří Věříš
  • VZORKOVÁ PRODEJNA
  • Lovčice 90
  • 503 61 Lovčice
  • OBJEDNÁVKY
  • mobil: (+420) 776 586 650
  • e-mail: info@zahradnikrbyveris.cz

mapa